23.05.2014 Kolorowe stragany kusiły różnościami podczas IX Jarmarku Artystycznego w Głownie

Choć mniej wystawców, niż się zapowiedziało, wzięło udział w tegorocznym Jarmarku Artystycznym w Głownie, to oferta tych dwudziestu, którzy rozstawili swoje stragany przy placu zabaw nad zalewem, była bardzo atrakcyjna i zróżnicowana.

IX Jarmark Artystyczny, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Głownie, odbył się nad Mrożyczką w minioną niedzielę, 18 maja, a towarzyszył czwartej edycji Festiwalu Orkiestr Dętych (o nim piszemy oddzielnie).

Wystawcy przyjechali ze swoimi pracami zarówno z Głowna i jego najbliższych okolic, jak również m.in. z: Łodzi, Kocierzewa Południowego i Aleksandrowa Łódzkiego. Łodzianka Karolina Gorzelańczyk przywiozła ze sobą mnóstwo pomysłowych zabawek i dekoracji do domu. Cały asortyment, jaki ma w ofercie jej Pracownia Manulina, szyty jest z tkanin łódzkich producentów.

Strony: 1 2 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>